Книга письменниці з Черкас стала бестселером

Книга письменниці з Черкас стала бестселером

Книга “Добрі новини з Аральського моря” письменниці Ірени Карпи, що родом із Черкас, а нині проживає в Парижі, стала однією з найбільш продаваних на цьогорічному “Книжковому Арсеналі”. Про це пише «Прочерк».

Цього року ІX Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” проходив у Києві з 22 по 26 травня. Загалом захід відвідало 57 тисяч осіб. Найпродаванішою книгою, згідно з опитуванням, стала “Ukraїner. Країна зсередини” (ВСЛ). При ціні 400 грн це видання стало топом продажів.

Також одним із найпродаваніших авторів, посівши друге місце, стала і черкащанка Ірена Карпа. Письменниця приїхала з Парижа, де зараз проживає, аби презентувати свою книгу “Добрі новини з Аральського моря”, яку порівнюють із “Сексом у великому місті”. Загалом під час фестивалю було продано близько 1000 примірників цієї книги.

Для порівняння, за весь час фестивалю, одне з найбільших українських видавництв “Ранок” продало близько 5000 примірників з усього асортименту видань. Приблизно про такі ж цифри (більше 5000) повідомляє і видавництво “КМ-Букс”.

Залиште коментар