«Кохання поза часом»: урочисті реєстрації шлюбів відбудуться сьогодні на Черкащині

«Кохання поза часом»: урочисті реєстрації шлюбів відбудуться сьогодні на Черкащині

Сьогодні, 14 лютого, на День Святого Валентина, в Черкаському та Уманському відділах ДРАЦС відбудуться урочисті реєстрації шлюбів у рамках заходу Мін’юсту «Кохання поза часом». Зареєструвати шлюб чи подати заяву можна буде з 8.00 до 24.00.
Станом на сьогодні відомо, що в Черкасах 14 лютого візьмуть шлюб 12 пар, одна з яких замовила урочисту реєстрацію (15.00). Останню реєстрацію шлюбу замовлено на 19.30. В Уманському міськрайонному відділі ДРАЦС цього дня заплановано 12-ть реєстрацій, 7 з яких – урочисті.
У Черкаському палаці одружень молодят та їхніх гостей вітатиме гурт «FAIL SYSTEM» (починаючи з 19.00). В Умані виступатиме колектив відділу культури міської ради. Працюватимуть безкоштовні фотозони.
Запрошуємо відвідати в цей день відділи ДРАЦС, щоб відчути атмосферу свята та передати її у своїх матеріал The YouTube ID of Insert video URL or ID here is invalid. ах. Ви зможете взяти коментар у начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександра Олександровича Свіренюка, який буде присутній на урочистій реєстрації шлюбу в черкаському Палаці одружень о 15.00 Також надаватиме необхідні коментарі начальник Черкаського міського відділу ДРАЦС Лідія Віталіївна Літовкіна.

Залиште коментар