Колишній соратник Тулуба претендує на високу посаду

Колишній соратник Тулуба претендує на високу посаду

Ексочільник Черкаської райдержадміністрації та колишній заступник голови Черкаської ОДА часів «Партії Регіонів» Сергія Тулуба Євген Влізло претендує на посаду заступника генерального директора Державної спеціалізованої бюджетної установи Аграрний фонд України. Про це свідчить заповнена ним декларація кандидата на посаду, пише “Вичерпно“.

Нагадаємо основні трудові віхи біографії Євгена Мироновича. У 2010 році він очолив Черкаську РДА, і в цьому ж році балотувався на посаду міського голови Черкас від «Партії регіонів», однак опинився лише на третій сходинці виборчих перегонів.

27 грудня 2010 року він був призначений на посаду заступника голови Черкаської облдержадміністрації і мав відповідати за економічний і фінансовий напрямки. Однак вже у листопаді 2011 року Євген Влізло знову очолив Черкаський район. З цієї посади він Указом президента був звільнений 16 січня 2013 року.

Проте й після цього він не зник безслідно з обрію Черкащини. За інформацією видання «Провінція», Євген Влізло продовжив навчання в докторантурі Черкаського державного технологічного університету.

Згідно ж заповненої Влізлом декларації від 1 грудня 2019 року, заробітну плату в розмірі 56683 він отримав від ТОВ «Компанія «Укрінторг» та за сумісництвом працював у ТОВ «Органік Фармінг Продукт», кінцевим бенефіціарієм якого є його дружина Ірина Влізло.

Також зазначається, що у власності Євгена Влізла є два будинки — в Київській і Черкаській області, земельна ділянка на Київщині, а також квартира в столиці і автомобіль «AUDI Q7″. Детальніше із його статками можна ознайомитися в поданій ним декларації.

Залиште коментар