Команда Управління ДСНС перемогла у змаганнях з професійно-прикладних видів спорту

Команда Управління ДСНС перемогла у змаганнях з професійно-прикладних видів спорту

На спортивних майданчиках центрального стадіону м. Городище завершилися змагання VІІІ-го Чемпіонату Управління ДСНС з професійно-прикладних видів спорту, участь у яких взяли команди з 11 пожежно-рятувальних підрозділів.

Під час першого етапу,  комплексній естафеті, рятувальники на час одягали бойовий одяг та переносили спеціальне рятувальне спорядження та обладнання. Тут тривалий час, показавши  загальний результат 1 хвилина 22 секунди лідирувала команда 1-го Державного пожежно-рятувального загону. Попри намагання інших команд з Шполянського, Смілянського та Городищенського районів, цей результат тривалий час залишався найкращим, аж поки на старт не вийшли спортсмени з Тальнівського району. Під час останнього забігу тальнівські рятувальники змогли покращити результат виконання вправи на 3 секунди і вибороти кубок та медалі. Третю сходинку п’єдесталу зайняла команда із Смілянського району.

Звання кращої команди з міні-футболу розігрували рятувальники з Канівського, Маньківського, Чорнобаївського району та Управління ДСНС. Перемогу святкували фаворити змагань, команда Управління ДСНС, другими стали рятувальники з Маньківського району, третю сходинку виборола команда з Чорнобаївського району.

Заступник начальника Управління В’ячеслав Перевізник, нагороджуючи переможців змагань, зазначив, що для рятувальників фізична підготовка це одна із складових ефективних дій під час виконання завдань за призначенням. Досягаючи високих спортивних результатів ми підтверджуємо свою готовність до високої місії по рятуванню людей під час пожеж та інших надзвичайних подій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар