Комунальники Черкас скаржаться на людей, що витоптують квітники міста

Комунальники Черкас скаржаться на людей, що витоптують квітники міста

Доглядаємо, поливаємо, а люди їх витоптують, – комунальники про черкаські квітники. Найбільше зусиль у літній період для дільниці, яка доглядає за Долиною троянд, вимагає збереження квітників. Про це на сторінці у Facebook повідомило КП “Дирекція парків”.

Попри те, що частина троянд не перезимувала, наразі красу руйнують самі відвідувачі. Начальник дільниці № 3 КП “Дирекція парків” Сергій Буценко говорить, усе – через пристрасть містян до фотосесій. Для останніх квітники – не фон, а безпосередньо місце фотографування.

– Таке враження, що там медом намазано, ми їх догладаємо, поливаємо, а люди витоптують, – розповідає він. – Щодня прибираємо 5-6 гілок з бутонами. Встановили таблички, але люди на них не зважають. Найбільше від відвідувачів страждають квіти поблизу вбиральні.

Цього року в Долині троянд на замовлення департаменту ЖКГ за кошти природоохоронного фонду висадили 116 трояндових кущів та садових рослин. Торік – біля 300-т.

– Доглядати за трояндами насправді це копітка робота, бо квіти досить тендітні, гілку чи бутон легко пошкодити, – додає заступник директора КП Андрій Куча. – Тому хотілося б, аби відвідувачі дбайливо ставилися до краси, створеної нашими працівниками.

Так, КП “Дирекція парків” звертається до відвідувачів із проханням відпочивати у паркових зонах екологічно: не зривати квіти та не заходити на територію квітників.

Запрошуємо до черкаських парків, перлин нашого міста!

Прочитайте ще:

Залиште коментар