Координаційна рада служби у справах дітей стоїть на захисті інтересів юних черкасців

Координаційна рада служби у справах дітей стоїть на захисті інтересів юних черкасців

Цього тижня у Черкасах відбулося засідання Координаційної ради служби у справах дітей Черкаської міської ради за участю освітян, представників Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, охорони здоров’я та правоохоронних органів.

Наші зусилля спрямовані на посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав та законних інтересів, запобіганню соціального сирітства, створення умов для всебічного розвитку та виховання, забезпечення взаємодії між органами виконавчої влади, правоохоронними та адміністративними органами, причетними до долі кожної конкретної дитини, – відзначила під час відкриття засідання голова Координаційної ради – начальник служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.

Начальник відділу захисту прав дітей служби в справах дітей Черкаської міської ради Людмила Івангородська відмітила необхідність активізації роботи соціально-психологічних служб навчальних закладів міста щодо проведення індивідуальної діагностико-корекційної роботи з дітьми, у тому числі й з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та презентувала для учасників Координаційної ради наочну інформацію на тему «Аналіз стану захисту прав дітей міста Черкаси на життя та розвиток» з використанням фото та слайдів.
Учасники засідання заслухали та обговорили інформацію представників правоохоронних органів міста про стан злочинності та профілактичної роботи серед дітей на території м. Черкаси за 1-й квартал 2017 року. Нині в місті здійснюється  комплекс організаційних та практичних заходів для удосконалення профілактичної роботи та попередження правопорушень серед дітей.

Крім цього, учасникам засідання Координаційної ради була надана інформація про роботу служби у справах дітей Черкаської міської ради за всіма напрямками захисту прав дітей протягом 1 кварталу 2017 року.

Прочитайте ще:

Залиште коментар