Корсунь-Шевченківський вшановує сьогодні річницю загибелі Сергія Білоушенка

Корсунь-Шевченківський вшановує сьогодні річницю загибелі Сергія Білоушенка

27 липня минає чотири роки, як загинув, захищаючи Україну, 21-річний Сергій Олександрович Білоушенко.

Про героя-земляка згадує на своїй сторінці у ФБ Корсунь-Шевченківський історико-культурний заповідник.

Він народився в 1993 році в м. Корсуні-Шевченківському, 2010 року закінчив гімназію в рідному місті, а наступного – за контрактом пішов на військову службу до Збройних сил України. У складі 95 окремої аеромобільної бригади брав участь у антитерористичній операції на Сході України. Бойові побратими цінували Сергія Білоушенка за мужність, сміливість, надійність, знання військової справи. Під час виконання бойового завдання поблизу міста Торез Донецької області Сергій Білоушенко був смертельно пораненений, похований у м. Корсуні-Шевченківському. За особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. 


Один із експозиційних комплексів виставки «Україна – понад усе!», що нині експонується в художній галереї Заповідника, присвячений Сергію Білоушенку. Матеріали для нього передала його мама Руслана Юріївна, в якої він був єдиною дитиною. Мама та бабуся виховали Сергія чесним і порядним, доброзичливим і щирим.


Сергій Білоушенко прожив коротке життя, але в пам’яті людей, котрі його знали, він назавжди залишився прекрасною людиною і справжнім воїном-захисником України.
Одна з вулиць нашого міста названа ім’ям Сергія Білоушенка. На його честь на будівлі Корсунь-Шевченківської гімназії встановлена меморіальна дошка.
Вічна пам’ять мужньому воїну, який віддав своє життя за Україну.

Прочитайте ще:

Залиште коментар