Козачата з козацького ліцею шефствують над людьми похилого віку

Козачата з козацького ліцею шефствують над людьми похилого віку

Шоста школа недаремно носить назву козацького ліцею. Рій імені Івана Скоропадського в рамках проведення «Доброго діла» Всеукраїнської гри «Сокіл-Джура» займається волонтерською діяльністю з урахуванням вікових особливостей дітей, вимог сучасної педагогіки та історії козацтва, славних традицій нащадків Черкаського козацтва, зокрема допомогою людям похилого віку.

Джури взяли шефство над Остапчук Генрієттою Віталієвною – ветераном Другої  Світової війни. Діти регулярно відвідують жінку, спілкуються з нею, надають допомогу, вітають її на всі свята.

Важко проходить життя літніх людей у територіальних центрах, у стінах медичних закладів. Саме тому будь-яке спілкування із зовні приносить цим людям задоволення. 18 грудня 2017 року  було організовано поїздку джур до стаціонарного відділення Черкаського районного територіального центру (с.Лозівок Черкаського району) і подаровано стареньким незабутнє свято із подарунками та концертною програмою до Святого Миколая.

Не забувають діти і про те, як важко жити самотнім літнім людям у селі. Залишаючись наодинці зі своїми проблемами, люди втрачають віру в життя. Дізнавшись, що в селі Чубівка проживає така жінка, (Марія Семенівна Гончар), яка не в силах привести до ладу своє господарство, перенісши щойно важку операцію, джури одразу поспішили на допомогу.

Вирости не тільки розумними й успішними, а й щирими і милосердними людьми – головна ціль рою імені Івана Скоропадського. Вони завжди допомагають тим, хто цього потребує.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар