«Козацький фарватер-2017» відбувся у Черкасах

«Козацький фарватер-2017» відбувся у Черкасах

Шостий рік поспіль до Дня Захисника Вітчизни, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці на базі флотилії КПНЗ міста Черкаси «Клуб юних моряків з флотилією» 30 вересня – 01 жовтня 2017 року проводився дводенний зліт дітей та юнацтва – «Козацький фарватер-2017».

Співорганізаторами цього зльоту виступили: Черкаський міський Центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту, Молодіжний клуб «Смілянські джури», Федерація бойового гопаку в м. Черкаси та Національна скаутська організація України «Пласт». Про подію повідомив один з організаторів зльоту, голова школи бойового гопака в м. Черкаси Олександр Проценко.

«Мета зльоту «Козацький фарватер» – це військово-спортивний вишкіл членів дитячо-юнацьких організацій національно-патріотичного спрямування різних підпорядкувань та напрямків, на засадах військово-морської справи. Зліт відбувся за програмою, яка містила в собі: змістовне дозвілля, виховання у учасників поваги до народних звичаїв, традицій та історії Українського козацтва, стимулювання до фізичного і творчого вдосконалення, тобто, практично, все те, що містить в собі програма Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), плюс елементи військово-морського вишколу. Результати вишколу «Козацький фарватер – 2017» видно на обличчях його учасників, – йдеться у його дописі на ФБ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар