«Кожен депутат несе відповідальність за своє голосування», – Анатолій Бондаренко

«Кожен депутат несе відповідальність за своє голосування», – Анатолій Бондаренко

Події у Черкаській міській раді набули такого резонансу, що вже зацікавили не лише місцеві чи центральні, а й навіть іноземні ЗМІ. На сьогоднішній сесії міськради, окрім місцевих журналістів, були і представники BBC. Тож міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вкотре прокоментував події на сесії 29 січня, коли на засідання завітали протестувальники: представники профспілок, активісти, а також «люди в балаклавах» – члени Національних дружин та Нацкорпусу.

 

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Журналісти цікавилися, чи не чинилося тоді тиску на депутатів, чи не змушували їх голосувати.

«Зараз у залі присутні ті 22 депутати, які ухвалили на тій сесії бюджет міста. Спитайте в них. Жодного з них ніхто не змушував до голосування, ніхто нікого не залякував. На мій погляд, відбувається навмисне нагнітання ситуації. Адже жоден з депутатів не звернувся до правоохоронних органів з заявою про те, що на нього тиснули і він був змушений голосувати «за». У нас вільний доступ до сесійної зали, сюди приходять усі громадяни, вони мають право і можливість спостерігати за тим, як працюють їхні обранці. Крім громадян, були присутні й правоохоронці, тож була можливість звернутися за захистом до них. Та такої потреби не було», – відповів міський голова.

На закид про те, що міський голова нібито сам запросив «хлопців у балаклавах», Анатолій Бондаренко сказав, що такі безпідставні звинувачення висувають проти нього ті, хто програв вибори:

«У демократичних країнах той, хто програв вибори, йде працювати в опозиції. А ми, оскільки виграли, маємо працювати протягом 5 років – термін каденції – і показати за цей час результат роботи. Наш рейтинг наразі сягає 68 % – я вважаю, що це свідчить про те, що ми йдемо правильним шляхом».

При цьому Анатолій Васильович зазначив, що не все підвладне міському голові, деякі питання, як-от перешкоджання депутатам покинути залу, належать до компетенції правоохоронних органів.

 

Насамкінець міський голова ще раз нагадав про відповідальність кожного депутата за ухвалені (або не ухвалені) рішення.

«Кожен депутат має усвідомлювати свою відповідальність за те, щоб хворі отримували ліки, щоб працівники бюджетних установ одержували зарплату і таке інше», – сказав він, маючи на увазі голосування за міський бюджет.

Залиште коментар