Кожна друга перевірка Держгеокадастру на Черкащині виявила порушення

Кожна друга перевірка Держгеокадастру на Черкащині виявила порушення

Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2017 року провели 180 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 93 порушення. Такі дані повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області.

На усунення виявлених порушень видано 53 приписи та складено 43 протоколи про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 40 осіб і накладено стягнень на загальну суму 11 075 грн. Добровільно штраф сплатила 21 особа на суму 5 950 грн.

Крім того, здійснювалися перевірки стану додержання органами виконавчої влади й місцевого самоврядування вимог земельного законодавства в процесі передачі у власність, надання в користування, зокрема в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок. За результатами 973   перевірок виявлено 50 рішень, які прийнято з порушенням вимог земельного законодавства, та направлено 50 клопотань до органів місцевого самоврядування і виконавчої влади про приведення ухвалених рішень (розпоряджень) до вимог земельного законодавства.

У зв’язку з виявленням у результаті перевірок порушень щодо самовільного зайняття земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок і знятті родючого шару ґрунту без отримання відповідного дозволу встановлено розмір шкоди в сумі 1 млн 360 тис. грн (29 нарахувань). Шкоду в розмірі 156 тис. грн порушники сплатили добровільно (13 нарахувань).

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар