Кращі спортсмени міста отримуватимуть по 2 тис гривень стипендії

Кращі спортсмени міста отримуватимуть по 2 тис гривень стипендії

Провідним спортсменам та тренерам міста на 2018 рік у міському бюджеті передбачено 55 щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна. Як повідомили у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, близько 80 заявок було подано на розгляд для отримання стипендії і саме з цього числа обрали 55 претендентів.
Про це повідомили в Черкаській міській раді.
Цього року стипендії міського голови отримуватимуть 25 провідних спортсменів загальних видів спорту, п’ять спортсменів з інвалідністю та п’ять провідних тренерів. Нововведенням на 2018 рік, окрім збільшення кількості стипендій, стало ще і рішення комісії для проведення конкурсу на здобуття стипендії міської ради та міського голови призначити 20 стипендій спортсменам командних ігрових видів спорту.
“Стипендії міського голови для спортсменів надаються вже третій рік. І цього року ми збільшили кількість стипендій з 20 до 55. Наші спортсмени завойовують перші місця в Україні та світі, але при цьому займаються в досить складних умовах. Тому підтримка хоча б в 2000 гривень на місяць надасть їм можливість самостійно закупити спортивне приладдя, форму та покращити умови для тренувань”, –  говорить Ольга Сисоєва, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар