Кращий боксер світу завітав до Черкас

Кращий боксер світу завітав до Черкас

Перед відкриттям всеукраїнського боксерського турніру імені Богдана Хмельницького серед чоловіків міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся з кращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році Олександром Хижняком, який прибув до Черкас. Про це інформують на сайті Черкаської міської ради.

У цій зустрічі взяли участь також заступники міського очільника Ігор Волошин та Юрій Ботнар, який, до всього, є віце-президентом Федерації боксу області, депутат міської ради, що очолює обласну федерацію, Сергій Тищенко, а ще – представники Федерації боксу України.
Анатолій Бондаренко привітав спортсмена з таким визнанням та побажав, аби нинішній рік приніс йому нові блискавичні перемоги на ринзі.
«Ви – приклад для багатьох людей: і тих, хто для себе вже обрав цей мужній спорту, так і тих, хто ще шукає себе. Ви демонструєте одноліткам та всьому підростаючому поколінню, як можна досягти успіхів світового масштабу завдяки наполегливості та роботою над собою, – сказав він. – Нам приємно сьогодні приймати Вас у нашому місті й сподіваємося, що ви надихнете учасників змагань».
На згадку про Черкаси Олександру Хижняку під час зустрічі презентували символічну сувенірну продукцію.
Нагадаємо, сьогодні в Черкасах стартував всеукраїнський боксерський турнір імені Богдана Хмельницького серед чоловіків. Він триватиме до 4 березня в спортивному комплексі «Манеж» (за адресою Пастерівська, 102). У ньому змагатимуться майже 100 учасників із різних міст України.
Для довідки:
Олександр Хижняк (народився 3 серпня 1995 в Полтаві) – український боксер-любитель. Чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016). Заслужений майстер спорту України. Виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду Українські отамани.
Найкращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році Олександра Хижняка визнала Міжнародна боксерська Асоціація.
Останній раз таку нагороду український боксер отримував у 2011 році. Сімома роками раніше найкращим боксером планети ставав Олександр Усик.

Залиште коментар