“Красногірський олійний завод” повертається під контроль власників, – Табурець

“Красногірський олійний завод” повертається під контроль власників, – Табурець

Комісія при міністерстві юстиції рекомендувала скасувати скандальну перереєстрацію ТОВ “Красногірський олійний завод”, а міністр Денис Малюська вже підписав відповідне рішення. Тепер товариство має повернутися під контроль своїм власникам.

Про це в коментарі 18000 повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Сьогодні відбулося засідання антирейдерсьвої комісії при міністерстві юстиції щодо розгляду питання реєстрації нового власника на ТОВ “Красногірське”. Розглянуті матеріали правоохоронців, власників підприємства. Прийнято рішення і рекомендовано скасувати реєстрацію “новими” власниками.

Я зв’язався з міністром юстиції Денисом Малюською. Він підписав рішення комісії. Отже, підприємство повертається власникам, – сказав Табурець.

Також він додав, що розслідування кримінальної справи триває. Питання перебуває на контролі прокуратури, яка і має з’ясувати, хто стоїть за організацією рейдерських дій.

Нагадаємо, 17 березня у селі Антипівка на території сільгосппідприємства “Красногірське” стався конфлікт. На сторінці підприємства у Фейсбуці повідомили про рейдерство.

Поліція відкрила кримінальне провадження.

ТОВ “Красногірський олійник завод” належало родині бізнесмена Віктора Полозова. Він голова Аграрної партії в Черкаській області. Був депутатом Черкаської обласної ради. Балотувався у Верховну Раду, але обраним не був.

У березні товариство перереєстрували на Дмитра Данілова, а директором вписали Вадима Бурду.

Залиште коментар