Купуючи житло як співвласники, черкащани “обходять” податок на нерухомість

Купуючи житло як співвласники, черкащани “обходять” податок на нерухомість

Попри те, що в Черкасах податок на нерухомість є досить лояльним, черкащани шукають лазівки, аби уникнути зайвих витрат 

Нагадаємо, що у Черкасах сплачувати такий податок мають власники квартир площею більше 80 кв. м та будинків у понад 220 кв. м. Таке рішення прийняла місцева влада.  Натомість законодавчо рекомендований ліміт становить 60 кв. м для квартир та 120 кв. м. для будинків.

Щоб уникнути сплати податку першими лазівку у Законі знайшли ріелтори. Купити квартиру площею більше ніж 80 кв. м можуть дозволити собі заможні за черкаськими мірками люди. Для них експерти з нерухомості знайшли приємний та не передбачений у законодавчому документі виняток, інформує vikka.ua.

“Коли з моєю допомогою купують квартири великої квадратури, як ріелтор я попереджаю про податок. В той же час пояснюю, що оформлення квартири більше ніж на одну особу, тобто як співвласність, унеможливлює його розповсюдження на дане житло. Наприклад, чоловік та дружина можуть стати співвласниками житла. Просто потім, якщо вони схочуть продати це житло, доведеться отримувати згоду одне одного”,  – пояснив черкаський ріелтор Святослав Федоренко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар