Курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців тривають в Оршанці (Фото)

Курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців тривають в Оршанці (Фото)

У Головному центрі підготовки особового складу тривають тижневі курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців, які проходили службу в підрозділах охорони кордону та пройшли конкурс відбору проекту «Нове обличчя кордону». Про це інформує прес-служба Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби України.

В Оршанці тривають курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців

Основна увага приділяється питанням адміністративного провадження, антикорупційній діяльності та вмінню вирішувати конфліктні ситуації.
Слухачі поглиблюють знання та вміння з ефективності дій особового складу ДПСУ в екстремальних умовах, практичної психології, невербальної комунікації, принципів управління собою й своїми емоціями, зчитування мови тіла, стандартів і правил професійної етики, основоположних прав людини, запобігання дискримінації та недопущення проявів корупції.

Активну участь у підготовці військовослужбовців беруть експерти Міжнародної організації з міграції та Управління верховного комісара з прав людини ОНН. На заняттях за їх участі розглядаються питання Міжнародного гуманітарного права, гендерної рівності – як ознаки правової держави, та протидії торгівлі людьми.

Прочитайте ще:

Залиште коментар