Лабораторія цифрових рішень і робототехніки з’явилася в ЧДТУ

Лабораторія цифрових рішень і робототехніки з’явилася в ЧДТУ

Сьогодні за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради в рамках «Обласної програми підтримки вищих навчальних закладів Черкаської області на 2015-2019 роки» було створено лабораторію сучасних цифрових рішень і робототехнічних систем. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням: стартові набори Raspberry Pi 3, комплекти Arduino, набори датчиків для Arduino, IP-АТС, IP-телефони та контрольно-вимірювальне обладнання. Про це інформує прес-служба ЧДТУ.

Застосування даного обладнання дозволить  проектувати новітні системи керування типу «Розумний будинок», «Автоматизація і роботизація виробничих процесів», «Системи GPS/GPRS моніторингу». Впровадження платформи в навчальний процес дозволить значно підвищити кваліфікацію випускників спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка, а також буде корисною для випускників інших спеціальностей.

Обладнання IP-телефонії дозволить майбутнім випускникам стати фахівцями у встановленні, налаштуванні та обслуговуванні міні IP-АТС, без яких не обходиться жоден сучасний офіс. Окрім того, це дасть можливість пропонувати гнучкі технічні рішення з налагодження IP станцій та надання комерційних послуг з їх інсталяції.

Залиште коментар