Легкоатлетка з Городищини стала комірником у РЕМ

Легкоатлетка з Городищини стала комірником у РЕМ

У кількатисячній родині черкаських енергетиків є чимало непересічних особистостей: майстрів на всі руки, творчих людей, самодіяльних художників. Але чи не найбільше серед енергетиків спортсменів.
Розповідає прес-служба підприємства.
Не так давно у Городищенський РЕМ прийшла працювати Юлія Катеруша. І в один момент район електромереж отримав і комірника, і… професійну спортсменку.
Серйозно займатись спортом Юлія почала ще із початкової школи. Дівчинка обрала легку атлетику. Улюбленими у Юлі були біг на 100 – 200 метрів та стрибки у довжину. У юні роки вона здобула звання Кандидат у майстри спорту.
“У мене чимало грамот і три медалі: за перше, друге і третє місця. Коли і як здобула першу перемогу, вже й не пам’ятаю. Найбільше запам’ятались обласні змагання, де за звання чемпіона області боролись команди з усіх районів. Як ми раділи, коли перемогу здобула команда нашої школи! Потім ми місяць жили у відомому на весь світ дитячому таборі “Артек”. Там відбувались всеукраїнські змагання шкільних команд. Призове місце ми тоді не вибороли, але приємних спогадів і емоцій назбирали на довгі роки”, – поділилась Юлія Катеруша.
Після школи Юлія навчалась у коледжі, але спорт не залишала. Щоправда, з кожним кроком до дорослого життя часу на спорт ставало все менше, і настав момент, коли з професійним спортом довелося попрощатися.
А ставши енергетиком і взявши участь у спартакіаді, Юлія Катеруша знову отримала змогу відчути себе спортсменкою. Хоч і не професійною, але це для неї не так вже й важливо.
“Так співпало, що у ПАТ “Черкасиобленерго” існують давні спортивні традиції. І це надзвичайно приємно. Раніше я і не думала, що знову долучусь до занять спортом”, – резюмувала Юлія Катеруша.

Залиште коментар