Легкоатлети Черкащини отримали 4 призові місця на Гімназіаді України

Легкоатлети Черкащини вибороли 4 нагороди літньої Гімназіади України. У загальному заліку збірна команда Черкаської області фінішувала на сьомому командному місці серед 18 команд-учасниць. Про це повідомляє видання «Черкаський спорт».

Черкаську область представляла команда з 14 спортсменів.

Переможцями та призерами змагань у складі збірної команди Черкаської області стали:

Софія Кононенко – 2 місце  в бігу на 400 м з/б серед дівчат U-18 з результатом 1:07,89 с.

Вихованка КЗ ОСДЮСШОР м. Черкаси, тренер Юлія Тертична;

Аліна Бурбеза – 3 місце в метанні диска серед дівчат U-18 з результатом 24 метри 09 сантиметрів.

Вихованка ДЮСШ №1 м. Умань, тренер Дмитро Чаплигін;

Аліна Бурбеза – 2 місце в метанні молоту серед дівчат U-18 з результатом 40 метрів 36 сантиметри.

Поліна Дзерожинська – 1 місце в метанні молоту серед дівчат U-18 з результатом 64 метри 81 сантиметри.

Вихованка ДЮСШ №1 м. Умань, тренер Дмитро Чаплигін.