Лежачій поліцейський та світлофор просять черкасці на вул.Смілянську

Лежачій поліцейський та світлофор просять черкасці на вул.Смілянську

Черкасці просять встановити регульований світлофор та лежачий поліцейський на одній з вулиць міста. Відповідну електронну петицію зареєстрували на сайті Черкаської міської ради, пише zmi.ck.ua.

Як зазначає авторка петиції Ульяна Фалєєва, на вулиці Смілянській, 84 на пішохідному переході біля зупинки громадського транспорту “Комерційний технікум” постійно трапляються ДТП з численними випадками травмування пішоходів, включаючи неповнолітніх дітей.

“На цьому відрізку шляху відбувається швидкісний рух обома дорожніми смугами, в кожному напрямку, що значно перешкоджає повному огляду пішохідного переходу, а ним здебільшого користуються відвідувачі освітніх закладів. Учні Комерційного технікуму, батьки та діти з дитячого садочку “Дударик”, що розташовані поруч, хочуть безпечно переходити зазначений пішохідний перехід, щоб не чекати чиєїсь смерті під колесами авто”, – пишен авторка петиції.

Нагадаємо, для того щоб петицію розглянули депутати на пленарному засіданні сесії міської ради, вона має набрати 250 електронних підписів черкасців.

Залиште коментар