Лідером з кількості опадів став Уманський район

Лідером з кількості опадів став Уманський район

Вдень 8 та вночі 9 лютого циклон та його атмосферні фронти зумовили на Черкащині ускладнення погодних умов. По всій області пройшли опади у вигляді льодяного дощу, мокрого снігу та дощу загальною кількістю: Чигирин, Черкаси, Канів 7-9 мм, на решті площ – 11-15 мм.

Про це повідомили в Черкаському обласному гідрометцентрі.

Незважаючи на переважання мокрого снігу, у Черкасах та західних районах області висота снігового покриву збільшилася на 3-8 см. Станом на 08:00 год. 9 лютого його висота становила 5-15 см, у Чигирині – 1 см.


Лідером по кількості опадів – 15 мм та висоті снігового покриву – 15 см є Уманський район.
Всі метеостанції, крім Канева зафіксували небезпечні явища: налипання мокрого снігу, льодяний дощ, ожеледь, туман, на дорогах ожеледиця.

 

За прогнозом, циклон втрачає свою активність саме над Україною, тому у найближчі три доби на Черкащині переважатиме хмарна погода з туманами, періодичними опадами переважно у вигляді мокрого снігу. Температура повітря впродовж доби коливатиметься від -3 до +3º, що сприятиме утворенню ожеледі, ожеледиці на дорогах і тротуарах, місцями налипанню мокрого снігу, особливо у нічні та ранкові години.

Сніговий покрив добре насичений водою тому, комунальним службам доцільно забезпечити своєчасне прибирання з проїзної частини та тротуарів «снігової каші».

Прочитайте ще:

Залиште коментар