Лікарка з Уманщини отримала ключі від квартири

Лікарка з Уманщини отримала ключі від квартири

У молодої лікарки з Центру первинної медико-санітарної допомоги Уманського району Марини Опаленко – новосілля. Ордер та ключі від квартири в селі Піківець вручив голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, який разом із головою районної ради Оксаною Супрунець, головним лікарем Олександром Новаківським та сільським головою Василем Тарасенком привітали медика з цією значною подією.

 

Відремонтували квартиру за кошти районного бюджету, витративши 145 тисяч гривень.

Про це інформуює Уманська РДА.

Марина Опаленко займає посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства комунального закладу «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради. Вона працює в галузі охорони здоров’я району з 2011 року.  В центрі ПМСД – з січня 2014 року на посаді лікаря-педіатра. З 1 червня 2016 року була переведена на посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства, яку обіймає і зараз.

За словами очільника району Євгенія Данченка, забезпечення житлом лікарів дасть можливість залучити молодих спеціалістів до роботи в районі, що в подальшому дозволить покращити якість медичної допомоги населенню.

Це особливо знакова подія для первинної медицини. Адже житло саме для її спеціалістів не виділялося уже кілька десятків років.  Про це зазначив Олександр Новаківський.

В Уманському районі працюють 14 лікарів загальної практики – сімейної медицини.  На сьогодні доукомплектування фізичними особами – сімейними лікарями потребують амбулаторії  ЗПСМ сіл Іванівка, Колодисте, Родниківка, Юрківка, Дубова, Бабанка. Тож питання кадрового забезпечення молодими лікарями досить актуальне для нашого району. В наступному році до закладу має прибути  ще один молодий сімейний лікар.

Завдяки співпраці районної влади, сільських голів, керівників фермерських та сільськогосподарських підприємств району галузь охорони здоров’я поступово покращує можливість надання вчасної медичної допомоги жителям.

 

Залиште коментар