Лісівник зі Шполянщини отримав відзнаку “За заслуги в професійній діяльності”

Лісівник зі Шполянщини отримав відзнаку “За заслуги в професійній діяльності”

Днями лісничий Шполянського лісництва Звенигородського лісгоспу Олександр Хорват отримав відзнаку “За заслуги в професійній діяльності”. Вручив її перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Юрій Козоріз.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

«Переконаний, що Ваш професійний обов’язок та наполеглива праця щодо збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню нашої рідної Шполянщини. Примножуючи своєю невтомною працею лісовий фонд України, лісівники поліпшують екологічний стан довкілля, оберігають наші “зелені легені”. Тож бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів на благо України», – зазначив Юрій Козоріз.

Також Юрій Олексійович від імені голови райдержадміністрації Володимира Потапенка побажав Олександру Миколайовичу вагомих здобутків, твердості духу, мудрості, терпіння та щоб усі його справи увінчував успіх.

 

В свою чергу директор державного підприємства “Звенигородське лісове господарство” Анатолій Проценко вручив  Юрію Козорізу новорічну іменну прикрасу та календар на знак поваги, взаєморозуміння та подальшої співпрації.

 

Довідково: відзнака “За заслуги в професійній діяльності” вручається головою Шполянської райдержадміністрації з нагоди ювілейних днів народження найкращим представникам галузей культури, освіти, медицини і соціальної сфери району.

 

Залиште коментар