Листівка учителю: відомі черкащани привітали своїх учителів

Листівка учителю: відомі черкащани привітали своїх учителів

Добрі та суворі, серйозні та веселі. Такі вони, наші вчителі. До Дня працівників освіти сайт «Про головне» підготував проект «Листівка учителю». У ньому відомі та цікаві люди Черкащини пригадали своїх улюблених учителів та сказали слова вдячності.


Юрій Тренкін – депутат Черкаської міської ради

Я навчався у школі №24 м.Черкаси. В нас був завуч Василь Евеленович. У мене у шкільні роки був досить складний характер, а він мене перевиховував. Також Батрак Ніна Іванівна зробила дуже великий внесок у становлення мене, як особистості. За це я їм дуже вдячний. Із теплотою згадую і свою першу вчительку Оксану Петрівну. З нагоди Дня працівників освіти хочу привітати усіх педагогів зі святом, побажати міцного здоров’я, вдячності учнів та батьків та гідної оплати їхньої нелегкої праці.

Олександр Свіренюк – начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Прикладом на все життя для мене став учитель історії та основ правознавства Корсунь-Шевченківської гімназії Володимир Миколайович Бойченко, який нині вже на пенсії. Він досконало знав свій предмет, любив свою роботу, любив дітей і вмів так подавати матеріал, що не зацікавитися ним було неможливо. Власне, любов до історії та права і стала визначальною для мене при виборі професії.

Зоя Вовк – прес-секретар у Патрульної поліції в Черкаській області

У професії вчителя випадкових людей не буває. Знаю, бо моя мама пропрацювала понад 25 років в школі. Мої наставники є в двох освітніх закладах, в селі Кайтанівка Катеринопільського району та місті Черкасах. Для мене педагоги – це не просто люди, які вчать писати і рахувати, це дещо значно більше. Тактовні, ерудовані, стресостійкі, делікатні у відносинах між учнем та вихователем, тонкі психологи, які знаходять підхід, уміють розпізнати найкращі якості та схильності у свого учня й допомогають їх розкрити. Тому мені важко переоцінити заслуги і виокремити тих педагогів, які вплинули на формування моєї життєвої позиції і пріоритетів. Бо за ґрунтовні основи мого майбутнього я вдячна всім учителям Кайтанівської та Черкаської школи № 12.

Михайло Кондратський – актор Черкаського обласного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка

Я вчився та закінчував школу номер один (нині перша міська гімназія). На той час не було поняття “елітна” школа, але ж самі розумієте… Ну, і увесь викладацький колектив і навіть деякі практиканти запам’ятались на все життя – особистості! Але, все одно, яскравими особистостями, на жаль, були, але, я гадаю, і залишаться в пам’яті випускників багатьох поколінь – це нині вже покійний Олег Федорович Падалко та його товариш і, мабуть, друг, теж нині, на жаль, покійний Каган Лев Рафаілович. Гадаю, багато випускників зі мною погодяться. Шкода, що такі люди нас залишають, та в серці живе радість з того, що вони були, навчали, і ти мав змогу у них навчатися!

Ольга Касьянова – конферансьє

У мене було дуже багато хороших вчителів. Усіх пам’ятаю, цитую, люблю. Але сьогодні я хочу сказати слова вдячності учителю хімії Юлії Вікторівні Супрунович. Вчила не тільки хімії, але й танцювати рок-н-ролл. Пояснювала усе зрозуміло, «на пальцях». Дуже мене любила. Зараз у неї непростий період у житті. Декілька місяців тому в неї виявили онко. І якщо це прочитають мої однокласники, товариші з паралелі – пишіть, телефонуйте. Ми можемо придумати, як «витягти» Юлечку.

Інна Лук`янець – доктор психологічних наук

На все життя я запам‘ятала свою найпершу вчительку Ніну Федорівну з села Черповоди Уманського району. Основні життєві цінності вона закладала в нас своїми прикладами. Історіями повоєнного часу, який вона застала і пройшла. Вона дуже багато читала і переповідала нам ці книги. Можливо, цим вона прищепила нам любов до читання. Її давно вже немає в живих, але я запам‘ятала її на все життя. Хоча, змінила кілька шкіл і вчителів було багато. Хочеться подякувати своїй першій вчительці за ті основні риси характеру, на формування яких вона вплинула: порядність, цілеспрямованість, сила духу, впевненість, щирість, відвертість, самостійність.

Залиште коментар