Лисянські лісівники оновлюють спецтехніку

Лисянські лісівники оновлюють спецтехніку

Лисянський лісгосп нещодавно придбав новий маніпулятор, який відтепер працює на лісосіках Шевченківського лісництва. Так, поступово на підприємстві оновлюють техніку та осучаснюють процеси лісозаготівлі.  Завдяки такому поповненню з’явилася можливість пришвидшити та здешевити процес навантаження лісопродукції.

Про це повідомляють у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

IMG_20170810_092519

Раніше деревину навантажували за допомогою переобладнаного трактора. Це потребувало більше часу і пального. Тепер же трактор може бути задіяний і у виконанні іншої лісогосподарської роботи. Придбаний маніпулятор встановили на вантажівку, яку переобладнали на газове обладнання.

 

«Частина матеріально-технічної бази підприємства значно застаріла, а це, в першу чергу, впливає на продуктивність роботи, тож техніку необхідно оновлювати, аби йти в ногу з часом та працювати ефективно. Окрім того, на ремонти старих машин і механізмів йде чимало коштів, що не дозволяє підвищувати рентабельність підприємства», – зазначає директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

У Шевченківському лісництві, з появою маніпулятора, кипить робота, з допомогою такої машини працювати набагато легше та швидше, зізнаються лісівники. Окрім того, у лісгоспі провели ремонт автомобілів працівників державної лісової охорони та частину із них переобладнали на газове устаткування.

 

Усі придбання підприємство здійснює за власні кошти. Цей напрямок планують продовжувати й надалі, адже такі оновлення дозволяють оптимізувати процеси  виробництва.

Залиште коментар