Любителів швидкості та екстриму запрощують на “Славутич ралі”

Любителів швидкості та екстриму запрощують на “Славутич ралі”

 

У Черкасах знову змагатимуться любителі швидкості та екстриму. 4 та 5 серпня в обласному центрі пройде IV етап Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто під назвою “Славутич ралі”.
Лише нещодавно черкащани вболівали за екіпажі на «WONDER Rally». Та тепер всіх шанувальників автоспорту кличуть на «Славутич ралі». Про це інформують організатори, повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

– Як ми й анонсували, упродовж сезону наше місто приймає рекордну кількість етапів. Позаду вже два етапи, а 4 та 5 серпня запрошуємо всіх на четвертий етап Трофея ФАУ з ралі на серійних авто та на третій етап кубку «Аeroring», – зазначає організатор та керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Попередньо ми планували, що нинішній етап відбуватиметься у форматі автомобільного фестивалю із поєднанням кількох дисциплін автоспорту. Однак, зважаючи на можливий ремонт злітної смуги, від фесту довелося відмовитися. Утім, всі зможуть дивитися ралі. А я впевнений, що в черкащан вже є улюблені екіпажі заради яких вони приходять на перегони. До того ж нинішній етап носить ще й історичну назву – «Славутич ралі». Перегони з такою назвою  Черкаси приймали ще в минулому сторіччі. Кубкове ралі із аналогічною назвою відбувалося у нас і в 2010 та 2011 роках. Тож можна сказати, що ми повертаємо до Черкас легендарні перегони.
Автомобільні вихідні вже традиційно розпочнуться із Соборної площі. 4 серпня о 14:00 у центрі міста відбудеться урочисте шикування усіх екіпажів та проїзд першої слаломної ділянки. Опісля – ралійні проїзди на території аеропорту.
5 серпня перегони відбуватимуться на території летовища з 12 години.
Окрім того, перегони другого дня можна буде дивитися у прямій трансляції  на телеканалі xsport.ua та в ютубі – AUTOSPORT TV.

 

Підписатися
на стрічку

Прочитайте ще:

Залиште коментар