Люди втрачають довіру до правоохоронних органів, – депутат

Люди втрачають довіру до правоохоронних органів, – депутат

Про незадовільну роботу правоохоронних органів Черкащини, і зокрема, обласної прокуратури, заявив депутат обласної ради Михайло Мушієк. Відповідне звернення обранець від ВО «Батьківщина» зачитав під час засідання, яке відбулося 7 вересня.

За словами Михайла Мушієка, нині на Черкащині спостерігається свавілля правоохоронних органів, що призводить до втрати людьми довіри до цих органів і втрати громадянами віри в справедливість і в захист з боку держави. Розслідування резонансних злочинів розтягується на роки. Тож люди змушені звертатися по захист до народних обранців. Але і до депутатів у черкаських прокурорів ставлення неналежне.

На підтвердження своїх слів Михайло Мушієк заявив про перешкоджання його депутатській діяльності з боку посадових осіб обласної прокуратури. 13 серпня депутат прибув до прокуратури за дорученням виборців округу, щоб зустрітися із обласним прокурором. Натомість Сергій Овчаренко відмовив депутату. Тож Михайло Мушієк був змушений звернутися до поліції із заявою про вчинення злочину з боку працівників прокуратури. Натомість результатів досі немає.

Тож депутат від ВО «Батьківщина» зачитав звернення до Генеральної прокуратури і народних депутатів України про те, щоб була надана належна оцінка роботи Черкаської обласної прокуратури та її очільника.

– Також я звертаюся до всіх жителів області. Прошу приносити у депутатські приймальні депутатів від ВО «Батьківщина» заяви про злочини правоохоронних органів. Ми будемо на них реагувати належним чином, – зазначив депутат.

Прочитайте ще:

Залиште коментар