Майбутні прикордонники в Оршанці отримали підручники від міжнародних організацій

Майбутні прикордонники в Оршанці отримали підручники від міжнародних організацій

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, що  в Оршанці під Черкасами, розпочався процес підготовки прикордонників, які прийшли на службу за результатами вступної кампанії ІІ етапу проекту «Нове обличчя кордону».

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота, що в Оршанці під Черкасами, розпочався процес підготовки прикордонників, які прийшли на службу за результатами вступної кампанії ІІ етапу проекту «Нове обличчя кордону».

Про це пише Козацький край.

Своєрідним подарунком до першого дня навчання стали нові навчальні посібники, вручені 17 липня курсантам Навчального центру. Представник Посольства Сполучених Штатів Америки Ольга Залєрцова та менеджер проектів Міжнародної організації з міграції Андрій Гринюк особисто привітали курсантів зі стартом навчань та передали ці підручники.

Своєрідним подарунком до першого дня навчання стали нові навчальні посібники, вручені 17 липня курсантам Навчального центру. Представник Посольства Сполучених Штатів Америки Ольга Залєрцова та менеджер проектів Міжнародної організації з міграції Андрій Гринюк особисто привітали курсантів зі стартом навчань та передали ці підручники.

Слід зауважити, що нові посібники розробляла спільна група експертів за участю представників МОМ, Навчального центру та Адміністрації Держприкордонслужби. Книги є дуже змістовними і доволі універсальними, адже вони вміщують базову інформацію за більшістю напрямів підготовки молодих фахівців.

Варто також зазначити, що після завершення навчання випускники зможуть забрати ці посібники з собою і використовувати їх у повсякденній службі на державному кордоні.

17 липня 166 представників цивільної молоді – прикордонників нової формації, які пройшли конкурсний відбір, розпочали підготовку у Навчальному центрі Держприкордонслужби.

Кінцевою метою впровадження даного Проекту є створення оновлених відділів прикордонної служби з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, який буде ефективно виконувати функції держави на кордоні та матиме водночас високий рівень довіри громадськості.

Прочитайте ще:

Залиште коментар