Майстер-клас у білоруському університеті провела черкаський професор

Майстер-клас у білоруському університеті провела черкаський професор

Завідувач кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Станіслава Пасєка взяла участь у роботі VІ Міжнародної конференції у м. Гомель, Республіка Білорусь. Про це інформують у ЧНУ.

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії та практики сучасної економічної науки» відбулася 15-16 березня на базі закладу освіти «Гомельський державний університет імені Франциска Скорини». Черкаський науковець була членом оргкомітету та почесним доповідачем на пленарному засіданні.

Вона представила доповідь на тему: «Підготовка фахівців для сфери туризму у вищій школі», а також провела майстер-клас «Моделі мікро- та макроекономіки» з урахуванням сучасних методик викладання економічних дисциплін.

В ігровій формі, наближеній до умов ведення бізнесу, третьокурсники білоруського університету, що опановують спеціальність «Економічна кібернетика» вправлялися у вирішенні оптимізаційних завдань, що забезпечують максимальний прибуток при моделюванні ресурсів і ринкових інструментів. Учасники майстер-класу переконані, що цікавий досвід взаємодії економістів і математиків з України та Білорусі допомагає вирішити завдання підвищення практичної орієнтованості вищої освіти.

Гомельські колеги висловили подяку гостям з України за співпрацю з університетом, а також вдячність доценту кафедри фінансів і кредиту ГДУ імені Франциска Скорини Людмилі Василівні Федосенко за розвиток міжнародних наукових зв’язків із колегами з України.

Станіслава Раймондівна вже не вперше бере участь у наукових конференціях, що проводяться в ГДУ. Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького пов’язує з цим навчальним закладом багаторічна співпраця в рамках підписаного договору.

Залиште коментар