Майстер-клас зі стрільби з лука відбувся в школі №19 (Фото)

Майстер-клас зі стрільби з лука відбувся в школі №19 (Фото)

В рамках святкування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру для учнів Черкаської загальноосвітньої школи № 19 провели майстер-клас зі стрільби з лука.

На такий захід, організований відділенням Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, до учнів завітали спеціаліст відділення, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Гнатенко та вихованці Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, а саме: майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька та чемпіон України зі стрільби з лука у командній першості Іван Льоскін.

На майстер-класі спортсмени знайомили учнів з олімпійський видом спорту – стрільбою з лука. З великим задоволенням та захватом учні слухали спортсменів, які розповідали про свої досягнення у спорті, змагальну діяльність, представляли спортивний інвентар. Значну увагу учнів на себе звернув Іван Льоскін, адже в свої 12 років має вже певні досягнення в спорті, про які розповідав своїм одноліткам. Саме своїм прикладом спортсмени мотивували учнів до занять спортом. Учасники майстер-класу також активно випробовували себе в ролі лучників.

Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області відзначило учасників олімпійськими подарунками.

Прочитайте ще:

Залиште коментар