«Майстерня сталого розвитку» відбулася в Черкасах (Фото)

«Майстерня сталого розвитку» відбулася в Черкасах (Фото)

Захід провели в межах «Днів сталої енергії» в Долині троянд сьомого червня – повідомляє LionsClub “KievEcology” на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Розповісти та навчити раціонального походження із побутовими відходами – таке завдання поставили собі організатори, пише “Прочерк“.

image

Під час заходу для дітей організатори провели воркшоп «Безкоштовний сад на вікні», де навчали виготовленню горщиків для квітів із підручних матеріалів. Також , завдяки еко-іграм  черкащани мали змогу дізнатися цікаву інформацію про вторсировину.

DSC_0601

Вихованці «Багатопрофільного молодіжного центру»  підготували концертну програму, виставку творчих робіт та різноманітні майстер-класи для дітей.

Ті, хто приніс п’ять пластикових пляшок чи поліетиленових пакетів могли обміняти їх на еко-сумки, еко-блокноти та ланч-бокси.

Проект організований компанією «BETEN ingenerieinternational», реалізатором є  LionsClub “KievEcology”за підтримки компанії SyvedacCaenlamer  та Черкаської міської ради.

DSC_0743

Карина Мусіна, менеджер по зв’язках із громадськістю компанії-організатора «BETENingenerieinternational» зазначила, що«Майстерня сталого розвитку» – проект, який спрямований на формування культури розумного споживання з метою зменшення кількості відходів та економії коштів.

DSC_0594

«Ми повинні використовувати більше предметів багаторазового використування, зменшувати кількість сміття, економити ресурси планети. На наступних заходах ми будемо навчати компостувати та правильно сортувати сміття.»

DSC_0663

Анна Корнієнко

Залиште коментар