Майже 19 млн гривень заборгованої зарплати виплатили з початку року

За вісім місяців року на Черкащині виявлено 1 055 випадків використання працівників без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 4 325,5 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 788,6 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 20,7 тис.грн. податків, 59 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність. Про такі результати своєї роботи звітує ГУ ДФС в Черкаській області.

Перевірками, проведеними у січні – серпні з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб донараховано 2 943,4 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 1 972,5 тис. грн. ПДФО.

В результаті спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади підвищили рівень оплати праці 677 роботодавців – юридичних осіб та  453 фізичні особи – підприємці, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 1,75 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Звітного періоду за участі фіскальної служби області керівники 48 підприємств  виплатили 18 876,3 тис.грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 3328,1 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема погасили зарплатні борги перед працівниками три підприємства державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 422,4 тис.грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар