Майже 4,5 тис черкаських роботодавців звернулися до служби зайнятості

Майже 4,5 тис черкаських роботодавців звернулися до служби зайнятості

У рамках робочого візиту Григорія Дендемарченка – директора Черкаського обласного центру зайнятості на Уманщину, відбулася виїзна зустріч з Олександром Цебрієм – міським головою та керівництвом Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей». Про це Економіка сьогодення дізналась у віділлі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Одними із актуальних питань, які розглядалися під час зустрічі директора обласної служби зайнятості та міського голови були питання щодо ситуації на ринку праці Уманщини та легалізації зайнятості населення міста. Окрема увага була приділена організації громадських та сезонних робіт.

«Саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. У зв’язку з тим, що основним джерелом наповнення бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює в приватного підприємця або на підприємстві, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах», – наголосив Олександр Цебрій.

Особливе значення Григорій Дендемарченко приділив питанню щодо підвищення професійного рівня безробітних та задоволенню потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах та можливісті отримання фінансової допомоги членам малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб для організації підприємницької діяльності.

«На сьогодні дуже важлива підтримка з боку роботодавців, які забезпечують створення нових робочих місць та наявність вакансій. Налагодження тісної співпраці з ними сприяє зростанню їх кількості. Тільки з початку року майже 4,5 тис. роботодавців надали до служби зайнятості інформацію про потребу в працівниках. Всього протягом січня-травня 2017 року надійшло 18,1 тис. вакансій, що на 7,8 % більше, ніж за відповідний період минулого року. За цей час укомплектовано понад 16,1 тис. вакансій, рівень укомплектування становив 87,3 %, відповідно по Україні – 72,9 %», – прокоментував директор обласного центру зайнятості.

За його словами саме, завдяки спільним зусиллям та співпраці, органів влади, служби зайнятості, роботодавців, громадських організацій та інших соціальних партнерів, вдалося зберегти прогнозованість та контрольованість ситуації на ринку праці регіону.

Прочитайте ще:

Залиште коментар