Майже 500 кв м ямковості відремонтували на Черкащині за тиждень

Майже 500 кв м ямковості відремонтували на Черкащині за тиждень

З настанням сприятливих погодних умов підрядною організацією ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються масові роботи з ліквідації ямковості.

Про це повідомила прес-служба  Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Так, минулого тижня роботи з ліквідації ямковості розпочалися на наступних автодорогах загального користування державного значення: М-05 Київ-Одеса, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя-Маріуполь, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань та Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук. Роботи із ліквідації ямковості проводяться із застосуванням гарячої асфальтобетонної суміші, яка виробляється на власних заводах. За останній тиждень ліквідовано понад майже 500 кв. м ямковості.


Для збереження покриття доріг від подальшої руйнації та запобігання виникнення аварійних ситуацій, за сприятливих погодних умов і температури повітря, роботи із ліквідації ямковості на автодорогах державного значення продовжаться цього тижня.

З початку 2018 року дорожниками було ліквідовано майже 6 тис. кв. м ямковості на автомобільних дорогах державного значення. Погодні умови дозволяли проводити ліквідацію ямковості здебільшого холодним асфальтобетоном. Наголосимо, що це тимчасові заходи і при сприятливих погодних умовах, ділянки, вражені ямковістю, будуть ремонтуватися гарячою асфальтобетонною сумішшю.

Прочитайте ще:

Залиште коментар