Майже півтисячі черкащан прийшли на ярмарок вакансій

Майже півтисячі черкащан прийшли на ярмарок вакансій

Нещодавно у приміщенні ТРЦ «Любава» було організовано та проведено «Ярмарок вакансій». Його відвідали понад 450 пошукачів роботи, з них близько 300 осіб з числа зайнятого населення. Про це інформує Черкаський міський центр зайнятості.

Ярмарок вакансій для десятків шукачів роботи – це шанс знайти вакансії в провідних компаніях, унікальна можливість особисто зустрітись з представниками кадрових служб підприємств, а для роботодавців  можливість знайти талановитих співробітників.

Для присутніх роботодавці надавали інформацію про підприємства, які представляли, особливості їх діяльності, наявні вакансії та кар’єрні можливості, знайомили з умовами праці, заробітною платою, соціальними пільгами і гарантіями. У роботі Ярмарку взяли участь керівники й представники організацій та підприємств міста Черкаси, серед яких: ЧД ПАТ «Укрпошта», ПАТ «Азот», ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно», КП «Черкасиводоканал», ТОВ «КТД Холод», ТОВ «АБК Електро-Буд», ТОВ «КЦУ», ТОВ «Компанія Метал Інвест», ФОП Гора А.В., КП «Черкасиелектротранс», ТОВ «Промбуд Індустрія», ТОВ «МГК-Черкаси», ТОВ «Мікрокредитний Центр БМ», КП «Черкаситеплокомуненерго», ДП НВК «Фотоприлад», ГУ Національної поліції в Черкаській області, Навчальний Центр ДПСУ (В/Ч 9930, Оршанець), ПП «Ремін», ПрАТ Будівельно-монтажне управління № 3», ОКП «Готельний комплекс «Дніпро».

Близько 100 осіб отримали направлення на працевлаштування, запрошення на співбесіду безпосередньо під час Ярмарку отримали 27 осіб.

Залиште коментар