Маленькій черкащанці потрібна допомога: у неї виявили дві вроджені вади серця

Маленькій черкащанці потрібна допомога: у неї виявили дві вроджені вади серця

 

Батьки маленької черкащанки звертаються за допомогою до небайдужих містян: їхній донечці потрібно лікування.

“Зараз нашій донечці 8 років. Раніше Дариночка вела активний образ життя. Відвідувала сучасні танці, плавання, займалася фізичною культурою. Дариночка старанно навчається, відвідує музичну школу по класу класичної гітари. А ще вона – найкраща у світі старша сестричка! Дуже ніжна і турботлива.
Останнім часом дитина почала швидко втомлюватись, скаржитись на погане самопочуття. Нещодавно при обстеженні було виявлено, що вона має 2 вроджені вади серця, про які ми раніше навіть не здогадувались: відкрита артеріальна протока та двостулковий аортальний клапан.


Ми, батьки й рідні, в розпачі, що не можемо допомогти своїй дитині. Даринка потребує дороговартісного оперативного втручання. 


Нещодавно ми були на консультації в двох київських кардіологічних центрах – в Науково-практичному медичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії та в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Кардіохірурги рекомендують якнайшвидше провести операцію із закриття артеріальної протоки. Вартість самого окклюдера складає близько 80 000 грн (без врахування інших витрат).

 

Коштів на придбання окклюдера, а в подальшому – штучного аортального клапана для проведення операцій ми не маємо.
Дуже сподіваємось на допомогу небайдужих людей. Будь ласка, врятуйте сердечко нашої донечки! Просимо максимальний репост.

Із повагою мама Сивак Анна Анатоліївна
Реквізити банк. карти мами: 5168 7573 5417 8578

Номер телефону тата: 0937228083 (Володимир)
Номер телефону мами: 0637401048 (Анна)”

Залиште коментар