Маленький черкащанин, що продавав сніговичків, вже завершив курс лікування

Маленький черкащанин, що продавав сніговичків, вже завершив курс лікування

Андрійко Семиліт, який власноруч робив та продавав сніговичків, щоб одужати, вже закінчив курс лікування. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила його мама – Альона Семиліт, інформує “ІнфоМІСТ”.

“Якщо чесно, то завжди дуже важко писати пост про Андрюшку! Це як найпотаємніше виносиш з хати, але я не можу не поділитися! Завдяки Вашій підтримці, молитвам, допомоги ми закінчили лікування. Курс підтримуючої терапії був закінчений у вересні, але Андрійко захворів вірусним захворюванням і знаходився під наглядом. На початку цього тижня ми їздили на контроль в Гомель”, – написала черкащанка.

Однак, таких поїздок за наступні 5 років ще буде кілька десятків. Та попри це жінка впевнена,що життя продовжується і потрібно цінувати кожну хвилину.

“Так, ці роки були дуже важкими і багато чого змінилося, але найголовніше що Андрійко поруч і залишається тільки довге відновлення після хіміопрепаратів. Андрійко ходить в окулярах, зір погіршився, так само є і інші не дуже приємні результати обстежень, але не хочу про це говорити. Ми віримо і дуже сподіваємося, що все буде в нормі і відновиться, оскільки наш хлопчик сильний”, – написала мама Андрія.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар