Малий бізнес – шлях до успіху

Малий бізнес – шлях до успіху

Багато років життя Любов Жеребньова присвятила улюблений справі – займалася вивченням психології та психологічною підтримкою людей у складних життєвих ситуаціях, але так склалися обставини, що відбулося скорочення штату працівників  на улюбленому місці роботи й жінка втратила роботу.

Але Любов не розгубилася та вирішила, що прийшов час змін у своєму житті та звернувшись до Черкаського міського центру зайнятості, дізналась від фахівців про можливість  отримання одноразово виплати допомоги по безробіттю для  започаткування підприємницької діяльності.

Маючи вищу психологічну освіту та досвід роботи практичним психологом, напрямок підприємницької діяльності Любов обрала без вагань: надання послуг у сфері психологічного консультування.

Після відвідування інформаційних семінарів «Як розпочати свій бізнес» та «Від бізнес ідеї  – до власної справи», пройшла професійну підготовку на курсах цільового призначення за програмою «Підприємництво та бізнес – планування»,   успішно захистила бізнес-план на тему «Надання психологічних послуг».

Любов Жеребньова – підприємець-початківець, але вона впевнена, що працездатність та висока якість послуг допоможуть їй знайти «своїх» клієнтів та  втілити  усе задумане  у життя. про це повідомили у відділі організації сприяння працевлаштуванню Черкаського ОЦЗ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар