Мандрівка довжиною у життя –  презентація роману С. Мартинюка «Капітан Смуток» у Черкасах

Мандрівка довжиною у життя – презентація роману С. Мартинюка «Капітан Смуток» у Черкасах

Команда «ГайдаFest» та видавництво «Фабула» запрошують на презентацію дебютного роману Сергій Мартинюка «Капітан Смуток», яка відбуватиметься 13 грудня о 18:00 у книжковому супермаркеті “Буквиця”, по вул. Остафія Дашковича, 19. Вхід вільний, запрошуються всі охочі.

Сергій «Колос» Мартинюк відомий як засновник і незмінний лідер гурту «Фіолет», музикант, автор лірики багатьох українських поп- і рок-виконавців. «Капітан Смуток» – його дебютний роман, що побачив світ цієї осені.

«Це роман про музику?» – подумаєте ви. Ні. Зовсім, ні. Це твір про стрімкий, невтримний плин життя. Роман, у якому покоління 90-х обов’язково впізнає себе, свій двір та старих друзів. Як каже сам автор, він намагався зберегти спогади про ті часи, про місто свого дитинства та людей. Адже все так стрімко і невпинно змінюється.

Це роман про дорогу. Про пошуки своєї суті, покликання. Пошуки справжнього «Я».

«Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність…» – так характеризує роман сам автор.

Книга вже отримала схвальні відгуки від корифеїв сучасної української літератури – Юрія Андруховича та Сергія Жадана.
На презентації читачі матимуть можливість не лише поспілкуватися з Колосом, поставити свої власні запитання та одержати відповіді автора, а і підписати книгу.

Залиште коментар