“Маршрут успіхів” проліг через Білозірську ОТГ

“Маршрут успіхів” проліг через Білозірську ОТГ

30 березня Черкаським регіональним відділенням Асоціації міст України проведено навчальний візит в рамках програми «Маршрути успіхів», проект «ПУЛЬС», у Білозірську сільську ОТГ. Участь у заході взяли представники  органів місцевого самоврядування потенційної Городищенської міської ОТГ та новоствореної Мліївської сільської ОТГ, пише “Економіка сьогодення“.

Як інформує консультант з питань комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка, під час візиту учасники ознайомилися з історією створення першої в області ОТГ, підходами до формування структури та виконавчих органів, особливостями організації роботи у сфері освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, надання адміністративних та соціальних послуг в ОТГ. Особливу увагу було приділено бюджетуванню, іншим фінансовим питанням, розробленню проектів і програм для державної підтримки та залучення в громаду інвестицій з різних джерел.

Голова Білозірської ОТГ В.Міцук презентував досягнення, успіхи об’єднаної громади. Члени делегації поспілкувалися також з керівниками структурних підрозділів виконкому сільської ради, відвідали ЦНАП, опорну школу – Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Центр первинної медико-санітарної допомоги, дошкільний навчальний заклад «Червона шапочка» та інші об’єкти, створені та реконструйовані з часу об’єднання громад в Білозірську ОТГ.

У форматі «круглого столу» були обговорені питання щодо необхідних змін до чинного законодавства, роботи ради ОТГ, взаємодії ОТГ з профільними структурними підрозділами районного і обласного рівня, застосування системи «PROZORRO», критеріїв та порядку визначення першочерговості ремонтних робіт, надання населенню пільг, організації рятувальних робіт, впливу на міграційні процеси, роботи з молоддю, вирішення житлово-комунальних, зокрема, «сміттєвих» проблем та багато інших питань.

Прочитайте ще:

Залиште коментар