Масштабна пожежа з трагічними наслідками в Першій міській лікарні: рятувальники провели навчання

Масштабна пожежа з трагічними наслідками в Першій міській лікарні: рятувальники провели навчання

Масштабна пожежа з трагічними наслідками сталася в Першій міській лікарні – такою була легенда навчань, які вчора провели усі служби цивільного захисту Черкас. Це був один з етапів перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки м. Черкаси та Черкаського району. Перевірку проводила комісія ДСНС України. Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС в Черкаській області.

З метою перевірки постійної готовності до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, в усіх пожежно-рятувальних підрозділах міста було проведено раптову перевірку дій за сигналом «Збір-Аварія». Як показала перевірка, особовий склад оперативно відреагував на отриманий сигнал і виконав необхідні нормативи, спрямовані на «концентрації сил та засобів у місці збору» згідно встановлених часових термінів.

Упродовж дня членами комісії було перевірено діяльність органів виконавчої влади району. Одним із етапів перевірки стало проведення навчання, в ході якого аварійно-рятувальні підрозділи, а також служби екстреного виклику, демонстрували свої навички щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Згідно тактичним завданням навчань, усім службам цивільного захисту необхідно було відреагувати на масштабну пожежу з трагічними наслідками, яка сталася в 1-й міській лікарні.

До ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації за підвищеним номером виклику були залучені 38 рятувальників та 7 одиниць пожежної та спеціальної техніки Управління. Також у відповідності до інструкцій взаємодії, для реагування, на місце події прибули аварійні бригади комунальних підприємств, поліція, газова служба, обленерго та працівники медичної допомоги.

Загалом до навчань було залучено 59 чоловік служб цивільного захисту та 15 одиниць техніки.

Під час навчань, було також здійснено перевірку готовності та можливості ефективного реагування на випадок виникнення подібної ситуації місцевих органів управління у сфері цивільного захисту. У зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації було скликано засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час роботи фахівці опрацювали загальний алгоритм дій та провели розрахунок необхідних для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації сил та засобів.

За результатами проведеної роботи, для подальшого реагування, комісія підготує узагальнену інформацію.

Прочитайте ще:

Залиште коментар