Матір, через яку живцем згоріли четверо діток на Черкащині, відпустили під домашній арешт

Матір, через яку живцем згоріли четверо діток на Черкащині, відпустили під домашній арешт

Матір, через яку 17 грудня в селі Драбівцях живцем згоріли четверо діток, відпустили під домашній арешт. Ще двоє діток вціліли, бо були в бабусі. Жінка вагітна сьомою дитиною.

Про це йдеться у сюжеті “ТСН”.

Дітей поховали в одній могилі – дві сестрички та братики. Найстаршій, Яні, було 8 років. Наймолодшому, Андрію, трішки більше року. Ірині та Сергійку виповнилось 4 та 3 роки. В останню дорогу їх проводила бабуся та односельчани.

Нагадаємо, що пожежа в Драбівцях сталася 17 грудня. За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

Жінку, яка закрила на замок власних  дітей, звати Тетяна Трояновська. Їй 28 років. Родина була неблагонадійною, розповідає сільський голова. Батько був постійно на заробітках, мати постійно пиячила.

“Вони вели кочовий спосіб життя. Тетяна народила тут, поїхала в Онупріївку, тому що ми постійно контролювали, бо сім’я проблемна. А їй не хотілося, щоб її так пресували”, – каже Герасименко.

Не замовчує пристрасть Тетяни до горілки і сестра Юлія.

“Кращих ти собі подруг, кажу, знайшла – горілку. Сестри, не бачиш, ні грама. Я скільки не дзвонила, вона вічно поза зоною”, – каже Юлія Трояновська.

Дітей та часто залишила самих, розповідають селяни. Малеча завжди була недоглянута.

Будинок, в якому живцем згоріли діти, досі тліє. А зачинений замок так і висить на обгорівших дверях. У Тетяни залишилось ще двоє діток. Живі, бо на той час були в бабусі в іншому селі. Жінка вагітна ще й сьомою. Матір, яку правоохоронці затримали, суд відпустив під домашній арешт. Житиме у мами, яка теж полюбляє оковиту. Максимум, що їй загрожує  – 5 років в’язниці.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар