Майборода – Одаричу: Прошу не займатись анонімним саботажем роботи міськради

Майборода – Одаричу: Прошу не займатись анонімним саботажем роботи міськради

Відома у Черкасах політик і громадський діяч Любов Майборода підготувала звернення до екс-мера Черкас Сергія Одарича. Причиною стало не прийняття бюджету Черкас-2019. На думку Майбороди, Одарич має причетність до цих неконструктивних процесів у місті.

Провний текст звернення публікуємо нижче.

Почесному голові “Партії Вільних Демократів»
Сергію Одаричу

Пане Сергію!
В Черкаській міській раді продовжується тривала політична криза, що призводить до блокування прийняття міського бюджету на 2019 рік. Внаслідок фінансування по 1/12 минулого року не вистачає коштів на придбання медикаментів, харчування для хворих, очищення вулиць від снігу, тощо.

В той час, коли Україна знаходиться в стані війни з Росією, напередодні президентських виборів політична та економічна нестабільність в Черкасах грає на руку ворогу.

10 січня 2019 року мало відбутись чергове пленарне засідання Черкаської міської ради, в порядку денному якого стояло питання про прийняття бюджету на 2019 рік. Проте, через відсутність кворуму, в тому числі не було жодного депутата від «Партії Вільних Демократів», – сесія була зірвана. Це свідчить про скоординовану позицію керівництва ПВД і Вас особисто в протидержавному заколоті з метою приходу проросійських політичних сил до влади.

Маючи вплив на депутатський корпус з боку фракції ПВД, Ви сприяли позбавленню мандатів трьох депутатів від цієї політичної сили – Альони Цегвінцевої, Максима Шадловського, Тетяни Чорнобиль, які по факту за рішенням суду не можуть приймати участь в сесіях і голосувати. Нові депутати від ПВД також за рішенням суду не можуть приймати участь в сесійних засіданнях. Ситуація патова.

Як Ви, будучі міським головою Черкас з 2006 по 2015 рік , можете приймати участь в такому ганебному дійстві, як блокування прийняття міського бюджету? Невже Ви забули свій власний досвід, коли блокувались сесії? Як Ви умудрились до сих пір залишатись начебто в тіні і не пояснити виборцям – чому ваші депутати не голосують за бюджет?
Всі ці твердження можна було б назвати безпідставними, якби Ви особисто не доклали зусиль до позбавлення ваших 3-х депутатів мандатів, тим самим позбавили сесію кворуму.

Пропоную Вам забезпечити явку депутатів від вашої політичної сили на сесію і не займатись анонімним саботажем роботи Черкаської міської ради, що нагадує загрібання попілу чужими руками в очікуванні наступних виборів міського голови .

Любов Майборода, депутат Черкаської обласної ради
4-х скликань, голова ГО жінок-депутаток місцевих рад
«Українська Жіноча Демократична Мережа».
14 січня 2019 року

1 коментар до цієї статті

  1. Мешканець

    Та хто вже закриє рота цій жінці, бігає ні Вашим ні нашим….

    Відповіcти

Залиште коментар