Майно Черкаського “Будинку природи” незаконно переоформили

Майно Черкаського “Будинку природи” незаконно переоформили

Черкаською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном організації,  шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло велику шкоду).

Про це інформує “ Економіка сьогодення”.

Як інформують у прокуратурі, досудовим розслідуванням встановлено, що директор одного товариства, діючи умисно, з корисливих мотивів, протиправно заволодів майном Українського товариства охорони природи, шляхом вчинення ряду правочинів з використанням підроблених документів, що заподіяло велику шкоду громадській організації, а саме незаконно переоформив майновий комплекс «Будинок природи» в місті Черкаси, що належить на праві колективної власності товариству.

За результатами проведення судово-економічної експертизи сума розміру заподіяної шкоди складає понад 10 мільйонів гривень, що більш ніж в 15 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, чим завдано зазначеній організації  великої шкоди.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

Залиште коментар