Майстерня веселих ельфів запрацювала у Черкасах

Майстерня веселих ельфів запрацювала у Черкасах

“Майстерня веселих ельфів” розпочала роботу у Черкасах. Волонтери шиють іграшки на продаж та проводять майстер-класи. На отримані гроші влаштують новорічне свято для хворих та позбавлених батьківського піклування дітей. Про це повідомляє “5 канал”.

Одноріжки, принцеси та сніжні янголи. Такі іграшки створюють у майстерні ельфів. Процес починають із викрійок, далі зшивають клаптики тканини, виріб наповнюють синтепоном – це займає близько години. Після цього учасники майстер-класу фантазують щодо одягу та зачіски іграшки.

Надія Безпала прийшла зробити ляльку для своєї онуки. Для янгола обрала улюблений колір дівчинки – рожевий.

“У мене ж внучка, хочеться навчитися і зробити їй до Нового року подарунок. Рожеве таке ось з квіточками, нам таке більше сподобалося. Вибрали фіолетову стрічку і ось рожеве зверху”, – говорить жінка.

Навчає шити янголят ельфійка-дизайнер Яніна Танцюра. Вона створює іграшки вже 7 років. Перевагу віддає натуральним матеріалам.

Нині говорить: “Волосся янгола ми робимо з натуральної вовни, ось далі стрічки атласні – максимально наближено до того, чим можна гратися з дітьми і чим буде безпечно”.

Учасники майстер-класів уже встигли зробити кілька сотень іграшок.

Залиште коментар