Майже 200 судаків наловили браконьєри у заказнику

Майже 200 судаків наловили браконьєри у заказнику

Рибному господарству завдано збитків на суму 174 тис. грн. Про це повідомляє Черкаський рибоохоронний патруль.

Державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля під час проведення рибоохоронного рейду на Кременчуцькому водосховищі поблизу станції Панське Золотоніського району 04.01.2019 року о 13 год. 00 хв. було виявлено трьох невідомих осіб, які на території Липівського орнітологічного заказника переносили мішки з рибою в кількості 3 штук. Побачивши працівників рибоохорони, невідомі особи втекли по льоду, залишивши в прибережній смузі мішки з рибою. В результаті огляду було встановлено, що в мішках знаходилась риба судак в кількості 193 шт. приблизною вагою 80 кг.

Розрахунок збитків за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно по Постанови КМУ від 24.07.2013 р. № 541 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно – заповідний фонд». В результаті чого було встановлено, що збитки, нанесені рибному господарству України, складають 174279 грн. 00 коп.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників слідчо-оперативної групи Золотоніського МРВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Залиште коментар