Медиків Черкащини вітали в обласній філармонії

Медиків Черкащини вітали в обласній філармонії

14 червня 2018 року в обласній філармонії традиційно проведено урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Привітати працівників галузі охорони здоров’я зі святом завітав також голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Про це повідомила прес-служба Черкаської обласної ради.

Звертаючись до присутніх, він, зокрема, зазначив, що медпрацівники представляють одну з найшляхетніших професій, адже оберігають найбільший Господній дар – людське життя!

“Ваше професійне свято – одне з небагатьох, що не втратило свого значення через політичні або економічні виклики, суспільні події”.

Голова обласної ради наголосив, що медичні працівники Черкащини, навіть в нелегких умовах медичної реформи, не знижують якості медичної допомоги, запроваджують нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

“Іноді від вас вимагають неможливого. Однак кожен розуміє, що часто тільки від вас залежить людське здоров’я. Саме ви є рятівниками у найтяжчі хвилини життя”, – підкреслив Олександр Вельбівець.

Голова обласної ради подякував працівникам охорони здоров’я за працю та зазначив, що депутатський корпус обласної ради та органи місцевого самоврядування на місцях завжди із розумінням ставляться до всіх проблем галузі і фінансово підтримують її, щороку збільшуючи асигнування, вирішуючи найбільш проблемні питання роботи закладів охорони здоров’я та сфери в цілому.

Користуючись нагодою, він також вручив дев’ятнадцяти працівникам галузі Почесні грамоти обласної ради.

Зі святом своїх колег вітали також начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Лобас та голова обласної організації працівників охорони здоров’я Валентина Кочубей.

Естетичну насолоду учасникам урочистостей дарували художні колективи – академічний заслужений український народний хор, ансамбль народної музики «Росава» та інші.

Прочитайте ще:

Залиште коментар