Медики звернулися до голови ОДА з проханням вжити заходи по забезпеченню ліків для важкохворих

Медики звернулися до голови ОДА з проханням вжити заходи по забезпеченню ліків для важкохворих

У Черкасах інваліди залишилися без пільгових медикаментів. Це відбулося через рішення суду від 24.09, яке призупинило дію змін до міського бюджету. У зв’язку з цим медики Черкас підготували звернення до голови Черкаської ОДА. Копію документу надіслали у редакцію “Про головне”.

“Ми, представники установ охорони здоров`я міста Черкаси, звертаємось до Вас з проханням втрутитись в ситуацію з забезпеченням інвалідів І та ІІ групи пільговими медикаментами.
Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 24.09.2018 № 2340/3539/18 зупинено дію рішення Черкаської міської ради від 22.08.2018 № 2 -3440 та № 2-3441 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018 № 2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік».
Вищезазначеним рішенням сесії від 22.08.2018 передбачалось виділення 1,5 млн. гривень на придбання пільгових медикаментів для інвалідів І, ІІ групи.
Через ухвалу Черкаського окружного адміністративного суду у складі головуючого судді Паламар П.Г. за позовом депутата Черкаської міської ради Радуцького О.Р. 5, 5 тисяч інвалідів залишились без пільгових медикаментів, в тому числі знеболюючих для онкохворих, що ставить під загрозу їх життя.
Звертаємось до Вас, як представника Президента в Черкаській області, гаранта конституційних прав громадян, вжити заходи по забезпеченню ліків для важкохворих людей”, – ідеться у зверненні.

Під документом підписалися Ірина Волощенко, директор КНП ЧМРОП «Астра» ЧМР; Любов Майборода, головний спеціаліст ДОЗ та МП; Людмила Хоменко, в.о. директора КНП «Другий міський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Микола Тарасов, директор КНП «П`ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Володимир Коротун, директор КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»; Валерія Свириденко, дитяча амбулаторія КНП «ДЧМЦПМСД».

Завантажити (PDF, 95KB)

Залиште коментар