Мер Черкас ініціює зниження тарифів на утримання будинків

Мер Черкас ініціює зниження тарифів на утримання будинків

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко ініціюватиме вирішення питання щодо зниження тарифів на утримання черкаських багатоповерхівок, що нині здійснює управлінська компанія “Нова якість” за результатами проведеного конкурсу.

Про це він заявив у інтерв’ю Zmi.ck.ua.

– Скажу відверто, мені, як міському голові Черкас, уже просто набридло спостерігати за тим, як деякі депутати з сумнівною репутацією спекулюють на темі тарифів на житлово-комунальні послуги. Я не знаю, яку мету вони переслідують. Пропіаритися? Отримати політичні дивіденди? Чи пролобіювати наближені до себе структури, щоб дістатися до “кормушки”. Мене це не цікавить. І встрявати в їхні брудні політичні ігри я не буду. Але як мер нашого міста осторонь цього питання я більше не стоятиму. Люди скаржаться мені на підвищення цін на комунальні послуги щодня. Приходять на сесії, обурюються в соцмережах. І я їх чудово розумію! Тарифи, які встановив новий управитель, дійсно драконівські. Кого в першу чергу звинувачують люди? Владу. До кого йдуть скаржитися в першу чергу? Правильно, до мера. Тому я буду вирішувати це складне питання.

– Але новий закон у сфері ЖКГ позбавив міську владу права впливати на формування тарифів, а відтак і на ціни на комунальні послуги…

– Це правда, ми cвоїм якимось рішенням не можемо примусити управителя їх знизити. Але можемо донести до нього нашу позицію і знайти компроміс, який буде влаштовувати всіх. Я особисто беру це питання на себе. Сьогодні провів ще одну нараду, присвячену цій проблемі, і вирішив ініціювати службову перевірку щодо проведення конкурсу для надавачів комунальних послуг. Готую розпорядження про створення незалежної комісії, яка здійснить цю перевірку. Якщо порушення в проведенні конкурсу буде виявлено, то відповідальні за це не залишуться безнаказаними.

Також від імені жителів нашого міста вестиму переговори з новим управителем і рекомендуватиму йому знизити тарифи до більш лояльних. Впевнений, що разом ми зможемо знайти оптимальний варіант.

Залиште коментар