Мер Черкас позиватиметься до суду через скандальні звинувачення представників Адміністрації Президента

Мер Черкас позиватиметься до суду через скандальні звинувачення представників Адміністрації Президента

Позиватися до суду через звинувачення у свій бік представниками Адміністрації Президента планує міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Причиною для цього став коментар завідувача відділом Головного департаменту інформаційної політики АП Володимира Горковенка, який він дав “Громадському”, і який був оприлюднений у деяких ЗМІ. У ньому Горковенко звинувачує Анатолія Бондаренка у причетності до появи у Черкасах білбордів із зображенням спини Порошенка, який уходить, і надписом “КІНЕЦЬ”.

“Він (Бондаренко – ред.) формально є представником “Батьківщини”, а неформально, згідно з тим, що говорять люди з політичних кіл Черкас, він активно включився у виборчу кампанію Зеленського”, – заявив Горковенко.

“На жаль, рівень фаховості спеціалістів в Адміністрації Президента на низькому рівні, коли вони роблять винних у своїх недолугих рішеннях кого завгодно навкруги. Тому я буду позиватися до суду через таке звинувачення у свій бік з боку посадовців АП”, – прокоментував міський голова Черкас у “Фейсбук”.

Залиште коментар